381LX391M200H032
MFR.Part #
381LX391M200H032
JLCPCB Part #
C19510566
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8A@20kHz 10mm 200V 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 390uF 510mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS