CIG22E1R5MNE
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
CIG22E1R5MNE
JLCPCB Part #
C19500001
Package
1008
Description
1.5A 1.5uH 130mΩ ±20% 1008 Inductors (SMD) ROHS