HVR6800001804JAC00
MFR.Part #
HVR6800001804JAC00
JLCPCB Part #
C19488739
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 1W Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS