380LX102M160K032
MFR.Part #
380LX102M160K032
JLCPCB Part #
C19486134
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 160V 210mΩ 3000hrs@85℃ 30mm 35mm ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS