AFK226M63E16B-F
MFR.Part #
AFK226M63E16B-F
Description
-55℃~+105℃ 1.2Ω@100kHz 120mA@100kHz 2000hrs@105℃ 22uF 6.5mm 63V 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS