30KP45CA-TP
MFR.Part #
30KP45CA-TP
JLCPCB Part #
C1984210
Description
-55℃~+175℃ 250uA 30kW@10/1000us 391.5A@10/1000us 45V 55V 77.4V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS