30KP60A-TP
MFR.Part #
30KP60A-TP
JLCPCB Part #
C1984208
Description
-55℃~+175℃ 102V 15uA 297.1A@10/1000us 30kW@10/1000us 60V 73.4V TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS