30KP48A-TP
MFR.Part #
30KP48A-TP
JLCPCB Part #
C1984194
Description
-55℃~+175℃ 150uA 30kW@10/1000us 371.3A@10/1000us 48V 58.7V 81.6V TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS