30KP43A-TP
MFR.Part #
30KP43A-TP
JLCPCB Part #
C1984191
Description
-55℃~+175℃ 1mA 30kW@10/1000us 415.1A@10/1000us 43V 52.6V 73V TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS