30KP170CA-TP
MFR.Part #
30KP170CA-TP
JLCPCB Part #
C1984103
Description
-55℃~+175℃ 10uA 110.2A 170V 207.9V 275V 30kW@10/1000us Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS