30KP36A-TP
MFR.Part #
30KP36A-TP
JLCPCB Part #
C1984062
Description
-55℃~+175℃ 30kW@10/1000us 36V 44V 490.3A@10/1000us 5mA 61.8V TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS