30KP75CA-TP
MFR.Part #
30KP75CA-TP
JLCPCB Part #
C1984047
Description
-55℃~+175℃ 10uA 119.4V 253.8A@10/1000us 30kW@10/1000us 75V 91.7V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS