5.0SMLJ13CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5.0SMLJ13CA-TP
JLCPCB Part #
C1983207
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 13V 14.4V 21.5V 233A 500uA 5kW@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS