380LX561M160K012
MFR.Part #
380LX561M160K012
JLCPCB Part #
C19457931
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 355mΩ 560uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS