HVR6800002703JAC00
MFR.Part #
HVR6800002703JAC00
JLCPCB Part #
C19456346
Description
-55℃~+155℃ 1W 270kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS