SMCJ1.5KE350A-TP
MFR.Part #
SMCJ1.5KE350A-TP
JLCPCB Part #
C1982810
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 3.2A 300V 332V 482V 5uA TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS