SMCJ1.5KE300CA-TP
MFR.Part #
SMCJ1.5KE300CA-TP
JLCPCB Part #
C1982759
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 256V 285V 3.7A 414V 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS