1N5392GP-AP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
1N5392GP-AP
JLCPCB Part #
C19453912
Package
DO-15
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.4V@1.5A 1.5A 100V 50A 5uA DO-15 Diodes - General Purpose ROHS