SMLJ10A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ10A-TP
JLCPCB Part #
C1982578
Package
SMC(DO-214AB)
Description
10V 11.1V 176.4A 17V 3kW@10/1000us 5uA TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS