SFR16S0001244FR500
MFR.Part #
SFR16S0001244FR500
JLCPCB Part #
C19444390
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1.24MΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±250ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS