LSR3700002201KR500
MFR.Part #
LSR3700002201KR500
JLCPCB Part #
C19439960
Description
-55℃~+155℃ -600ppm/℃~+200ppm/℃ 2.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±10% 插件 Through Hole Resistors ROHS