R2B100550R0J5G0
Extended
Manufacturer
TTM Technologies, Inc.
MFR.Part #
R2B100550R0J5G0
JLCPCB Part #
C19435340
Package
1005
Description
-55℃~+150℃ 500mW 50Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1005 Chip Resistor - Surface Mount