LSR3700005601KR500
MFR.Part #
LSR3700005601KR500
JLCPCB Part #
C19432772
Description
-55℃~+155℃ -600ppm/℃~+200ppm/℃ 5.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±10% 插件 Through Hole Resistors ROHS