SA20CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SA20CA-TP
JLCPCB Part #
C1977858
Package
DO-15
Description
15.7A 1uA 20V 24.5V 32.4V 500W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS