381LX152M160A032
MFR.Part #
381LX152M160A032
JLCPCB Part #
C19403221
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 133mΩ@120Hz 1500uF 160V 3.5A@20kHz 3000hrs@105℃ 35mm 35mm ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS