15KP43A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
15KP43A-TP
JLCPCB Part #
C1976788
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 15kW@10/1000us 215A 43V 52.6V 69.7V TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS