1.5KE22CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
1.5KE22CA-TP
JLCPCB Part #
C1975983
Package
DO-201AE
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 18.8V 20.9V 30.6V 49.7A 5uA Bidirectional TVS DO-201AE ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS