5KP51A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5KP51A-TP
JLCPCB Part #
C1975729
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 51V 5kW 61A 62.7V 82.4V TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS