380LX680M450K202
MFR.Part #
380LX680M450K202
JLCPCB Part #
C19382382
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.926Ω 20mm 3000hrs@85℃ 30mm 450V 68uF ±20% 插件,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS