SMLJ20CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ20CA-TP
JLCPCB Part #
C1975123
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 20V 22.2V 32.4V 3kW@10/1000us 5uA 92.6A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS