SMCJ1.5KE43CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ1.5KE43CA-TP
JLCPCB Part #
C1975036
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 25.6A 36.8V 45.2V 59.3V 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS