SMBJ400CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ400CA-TP
JLCPCB Part #
C1974956
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1uA 400V 494V 600W 648V 900mA@10/1000us Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS