SA30CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SA30CA-TP
JLCPCB Part #
C1974894
Package
DO-15
Description
-55℃~+175℃ 10.5A 1uA 30V 36.8V 48.4V 500W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS