P6KE75A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
P6KE75A-TP
JLCPCB Part #
C1974887
Package
DO-15
Description
-55℃~+175℃ 103V 1uA 5.8A 600W 64.1V 75V TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS