SMCJ1.5KE8.2A-TP
Extended
- Manufacturer
- MCC(Micro Commercial Components)
- MFR.Part #
- SMCJ1.5KE8.2A-TP
- JLCPCB Part #
- C1974703
- Package
- SMC(DO-214AB)
- Description
- 1.5kW 12.1V 125.6A 200uA 7.02V 7.79V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS