SMCJ1.5KE9.1CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ1.5KE9.1CA-TP
JLCPCB Part #
C1974648
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 113.4A 13.4V 50uA 7.78V 9.55V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS