SMCJ1.5KE51CA-TP
Extended
- Manufacturer
- MCC(Micro Commercial Components)
- MFR.Part #
- SMCJ1.5KE51CA-TP
- JLCPCB Part #
- C1974646
- Package
- SMC(DO-214AB)
- Description
- -55℃~+175℃ 1.5kW 21.7A 43.6V 53.6V 5uA 70.1V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS