1.5KE36CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
1.5KE36CA-TP
JLCPCB Part #
C1974472
Package
DO-201AE
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 30.5A 30.8V 37.8V 49.9V 5uA Bidirectional TVS DO-201AE ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS