SMBJ51CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ51CA-TP
JLCPCB Part #
C1974219
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 51V 600W@10/1000us 62.7V 7.3A 82.4V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS