LSR3700001801KR500
MFR.Part #
LSR3700001801KR500
JLCPCB Part #
C19367699
Description
-55℃~+155℃ -600ppm/℃~+200ppm/℃ 1.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±10% Plugin Through Hole Resistors ROHS