380LX102M080J202
MFR.Part #
380LX102M080J202
JLCPCB Part #
C19366759
Package
Plugin,D25xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.4A@20kHz 1000uF 10mm 20mm 25mm 3000hrs@85℃ 300mΩ@120Hz 80V ±20% Plugin,D25xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS