SMA6J24A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMA6J24A-TP
JLCPCB Part #
C1973882
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 15.4A@10/1000us 24V 29.5V 38.9V 5uA 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS