5.0SMLJ18CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5.0SMLJ18CA-TP
JLCPCB Part #
C1973753
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 10uA 172A 18V 22.1V 29.2V 5kW@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS