380LX561M160J022
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
380LX561M160J022
JLCPCB Part #
C19363366
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 355mΩ 560uF ±20% Plugin,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS