SMAJ54CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ54CA-TP
JLCPCB Part #
C1973512
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 4.6A@10/1000us 400W@10/1000us 54V 66.3V 87.1V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS