1.5KE33CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
1.5KE33CA-TP
JLCPCB Part #
C1973066
Package
DO-201AE
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@1ms 28.2V 34.7V 45.7V 5A 5uA Bidirectional TVS DO-201AE ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS