CIG10W1R5MNC
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
CIG10W1R5MNC
JLCPCB Part #
C19344282
Package
0603
Description
1.5uH 250mΩ 800mA ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS