381LX820M400H022
MFR.Part #
381LX820M400H022
JLCPCB Part #
C19341851
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V 82uF 900mA@20kHz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS