380LX222M035H202
MFR.Part #
380LX222M035H202
JLCPCB Part #
C19340680
Package
Plugin,D22xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6A@20kHz 10mm 20mm 211mΩ@120Hz 2200uF 22mm 3000hrs@85℃ 35V ±20% 插件,D22xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS