AVEK226M16C12T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVEK226M16C12T-F
Description
-55℃~+105℃ 16V 18.1Ω@120Hz 2000hrs@105℃ 22uF 37.5mA@10kHz 5mm 6mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS